wtorek, 1 stycznia 2013

Nowy początek, nowe nadzieje...

No i mamy Nowy Rok. A Nowy Rok to nowy początek i nowe nadzieje. Hm, nadzieje może nie są znowu aż tak nowe, bo czasami tylko odkurzone, ale z nowym początkiem nabierają innej, jakiejś większej mocy.
Rozpoczynający się właśnie dzisiaj rok jest dla mnie, jak z resztą dla wielu czystą, niezapisaną kartą. Chciałabym umieścić na niej jak najpiękniejszy obrazek... Jednak strach nie pozwala puścić wodzy fantazji. Lęk o jutro jest paraliżujący. Pracuję nad tym każdego dnia, ale ze zmiennym skutkiem...

Nigdy nie robiłam żadnych noworocznych postanowień i chyba czas to w końcu zmienić ;-) Tak, macie rację wymyśliłam sobie postanowienie. Jedno postanowienie i chociaż w obecnej mojej sytuacji może być trudne do zrealizowania, to wszystkim siłami będę starała się je wprowadzić w życie.

POSTANAWIAM BYĆ SZCZĘŚLIWA!!!
Tylko tyle i aż tyle.

Przydatnym do jego realizacji mogą być proste prawdy, które wygrzebałam w internecie. Wygrzebałam, źle powiedziane. To one mnie znalazły jeżeli wiecie co mam na myśli i chcę się nimi podzielić. Proste to one i są, jednak nie zawsze dla nas oczywiste, bo... "Bo" zawsze się jakieś znajdzie, nieprawdaż...8 komentarzy:

 1. to tej szczęśliwości życzę z całego serca!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dorzucę jeszcze jedno - istnieją tylko te granice, które sami sobie wyznaczamy - bądź szczęśliwa ! Ściskam noworocznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie komplikuj! - jak mantrę powtarzam i to działa.
  Dobrego roku!

  OdpowiedzUsuń


 4. "Szczęście można znaleźć nawet w najmniejszym ziarenku pustynnego piasku. Bo ziarenko piasku jest chwilą Stworzenia, a Wszechświat poświęcił całe miliony lat, by mogło istnieć."

  Paulo Coelho


  życzę Ci tego Szczęścia i zadowolenia na cały 2013 rok... i dłużej....

  OdpowiedzUsuń
 5. Na wszystkie dni Nowego Roku życzę Ci wiary w sercu i światła w mroku, obyś jednym krokiem mijała wszelkie przeszkody. Wszystkiego Dobrego :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Życzę Ci w Nowym Roku abyś spotkała wielu ludzi, takich, którzy będą dla Ciebie oparciem w trudnych chwilach, takich, którzy czasem kuksańcem przywołają na właściwą drogę, gdy pobłądzisz, takich, którzy po prostu będą z Tobą w dobrym i złym. Bądź szczęśliwa!

  OdpowiedzUsuń
 7. ależ robisz ogromny błąd unikając marzeń. Wręcz powinnaś marzyc, wyobrażać sobie wszystko dokładnie ze szczegółami, co chciałabyś robić. Marzenia się spełniają, tylko muszą wiedzieć które :))

  OdpowiedzUsuń